TARGI PRACY 2019

Miejski Urząd Pracy w Lublinie w dniu 10 kwietnia 2019 r. w godz. 9.30 – 14.00 w Centrum Targowo-Wystawienniczym Targi Lublin S.A.ul. Dworcowa 11, 20-406 Lublin (Park Ludowy) organizuje Targi Pracy 2019.

Targi Pracy 2019 to największe tego typu cykliczne wydarzenie w województwie lubelskim i zarazem jedno z najstarszych i największych w Polsce. Z roku na rok inicjatywa ta przyciąga coraz większą ilość zainteresowanych pracodawców i osób poszukujących pracy. W ubiegłym roku swoje stoiska wystawiło ponad 152 pracodawców i przedstawicieli instytucji rynku pracy. Co roku prezentujące się firmy przedstawiały ponad 1000 ofert pracy na różnorodne stanowiska, przede wszystkim z branż: handlowej, usługowej, gastronomicznej, informatycznej, budowlanej i finansowej. Targi odwiedza około 10 000 osób.

Serdecznie zapraszamy osoby bezrobotne, poszukujące pracy, absolwentów i studentów oraz osoby pracujące chcące zmienić dotychczasowe zatrudnienie lub kwalifikacje zawodowe. Osoby poszukujące informacji o możliwości pozyskania środków na założenie oraz rozszerzenie działalności gospodarczej też znajdą coś dla siebie. Na miejscu odbywać się będą również bezpłatne konsultacje na temat dofinansowania działalności gospodarczej, a doradcy zawodowi pomogą w poprawnym zbudowaniu dokumentów aplikacyjnych.

Jak co roku organizatorem przedsięwzięcia jest Miejski Urząd Pracy w Lublinie, a współorganizatorami są: Wyższa Szkoła Ekonomii Innowacji w Lublinie, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Lublinie oraz Wojewódzki Sztab Wojskowy w Lublinie, Ośrodek Aktywizacji Zawodowej.

Targi Pracy 2019 to niepowtarzalna okazja do poznania lubelskiego rynku pracy, zapotrzebowania na zawody oraz możliwość bezpośredniego kontaktu z pracodawcami.
Jeszcze raz gorąco zapraszamy do udziału w targach wszystkich zainteresowanych!!!
Relacje z Targów Pracy 2018, 2017, 2016, 2015 oraz z poprzednich edycji mogą Państwo odnaleźć na stronie:
http://muplublin.praca.gov.pl// > Urząd Pracy -> Wydarzenia i relacje

Udział w imprezie jest bezpłatny.

Źródło: muplublin.praca.gov.pl

0