Program praktyk „Mój rozwój”

Do udziału w naszym programie płatnych praktyk „Mój Rozwój” zapraszamy wszystkich studentów, którzy są ambitni, zdecydowani i zmotywowani do nauki oraz zdobywania doświadczenia.

Jak długo i kiedy? czas trwania praktyk: 1-3 miesiące

okres realizacji programu praktyk: czerwiec – wrzesień 2019r.

Gdzie? Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju ul. Wspólna 2/4 WARSZAWA

APLIKUJ

Rekrutacja trwa od 1 kwietnia do 1 maja 2019 r.

Przed wysłaniem zgłoszenia zapoznaj się z regulaminem konkursu.

Nie zwlekaj, zapoznaj się z poniższymi programami praktyk, wybierz max 3, które Ci najbardziej odpowiadają.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy online (dostępny w każdym ogłoszeniu) i weź udział w konkursie

PROPONOWANE OFERTY PRAKTYK

Zobacz, jak inni studenci wspominają poprzednie edycje Programu „Mój Rozwój”, niektórzy dalej z nami pracują.

„Program stażowy „Mój Rozwój!” realizowany w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju polecam każdemu studentowi, który pragnie rozpocząć swoją przygodę zawodową, niezależnie od kierunku. Każdy może rozwinąć swoje umiejętności w takich obszarach jak: organizacja pracy, zarządzanie sobą w czasie, komunikacja, samodyscyplina oraz praca w zespole, które są niezwykle przydatne w dzisiejszym świecie, we wszystkich branżach oraz dziedzinach życia. Nudne wakacje spędzone przy biurku? Nic bardziej mylnego! Ten czas wspominam jako bardzo ciekawe doświadczenie związane z realizacją programu operacyjnego Inteligentny Rozwój, gdzie byłam zaangażowana od momentu dostarczenia wniosków przez przedsiębiorców po komisje oceny projektu. Codzienne zadania realizowałam w zespole pełnym otwartych, pomocnych oraz przesympatycznych osób. Jeśli zastanawiasz się nad aplikacją do programu, nie zwlekaj ani chwilę dłużej!”

„W ministerstwie odbywałam staż wśród miłych, pomocnych i przede wszystkim cierpliwych ludzi, tworzących dobrą atmosferę. Był to dla mnie bardzo produktywny czas, który pozwolił mi rozwijać się w wybranej branży, a współpracownicy ochoczo dzielili się swoją wiedzą i służyli dobrą radą. Jedną z najbardziej pamiętnych sytuacji była możliwość uczestnictwa w nagraniach programu „Łap start-up”, co było wyjątkową możliwością praktycznego zdobywania wiedzy podczas stażu”.

„Staż „Mój Rozwój” pozwolił mi sprawdzić się w dziedzinie, którą wcześniej interesowałam się jedynie teoretycznie. Trafiłam do departamentu pełnego pomocnych i doświadczonych współpracowników, co pozwoliło mi nie tylko korzystać z ich wiedzy, lecz dzięki ich zaufaniu aktywnie uczestniczyć w pracach wydziału, a czasami całego departamentu. Dzięki odpowiedzialnym zadaniom i poważnemu traktowaniu mnie jako stażystki mogę stwierdzić, iż aplikując na ten staż zdecydowanie postawiłam na „Mój Rozwój” dzięki czemu weszłam w nowy rok akademicki pełna nowych doświadczeń i umiejętności, których nie zdobyłabym na uczelni”.

Źródło: ww.gov.pl

0