Losy absolwentów szkół wyższych

Zespół Lubelskiego Obserwatorium Rynku Pracy prosi absolwentów studiów wyższych o wypełnienie ankiety. Informacje o losach absolwentów są ważne. Dla osób dopiero podejmujących decyzje o kierunku kształcenia, dla instytucji kształcenia, dla projektujących wsparcie zawodowej aktywności. Wypełnienie ankiety zajmie nie więcej niż 10 minut, a przyczyni się do pozyskania wiedzy o sytuacji absolwentów konkretnych kierunków studiów na rynku pracy. To badanie, anonimowe i poufne, prowadzi Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie. Każda odpowiedź jest dla nas ważna.Ankietę adresujemy do osób, które studia w województwie lubelskim zakończyły nie wcześniej niż w 2004 r. i nie studiują już dzisiaj (z wyjątkiem studiów podyplomowych i doktoranckich).

Poszukiwani absolwenci nast. kierunków

Ukończyliście jeden z wymienionych poniżej kierunków?
Znacie osoby, które są absolwentami takich studiów?
• Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, Informacja w e-społeczeństwie
• Wychowanie fizyczne, Dietetyka, Technologia żywności i żywienie człowieka, Kosmetologia
• Transport, Logistyka
• Weterynaria, Zootechnika, Behawiorystyka zwierząt
• Zarządzanie i inżynieria produkcji, Inżynieria produkcji, Ekoenergetyka, Inżynieria rolnicza i leśna, Inżynieria chemiczna i procesowa, Inżynieria przemysłu spożywczego
Jeżeli, na którekolwiek z pytań jesteście w stanie odpowiedzieć „TAK” to zwracamy się do Was z prośbą o pomoc w realizacji badania absolwentów szkół wyższych poprzez wypełnienie lub udostępnienie ankiety. 


https://absolwenci.webankieta.pl/

 

 

 

1+